Buradasınız
Home > Markalar > BMW > BMW 6 Serisi GT M Spor Japon Pazarı İçin Geliyor

BMW 6 Serisi GT M Spor Japon Pazarı İçin Geliyor

CARMEDYA.COM – BMW 6 Serisi GT M Spor Japon pazarı için geliyor. BMW, Japonya’da sınırlı sayıda satış yaparak yeni 6 Serisi GT’nin gelmesini kutluyor .

BMW 6 Serisi GT M Spor Japon pazarı için geliyor

BMW 6 Serisi GT M Sport ilk üretimde sadece 40 adet olacak. Bugünkü döviz kurundan 113.341 $’dan satışa sunulacak. BMW Individual’dan Sophisto Gray özel boya renginin yanında, krom aksanlar ve 20 inç  jantlar dikkat çekiyor. Kapıyı açtığınızda, Dakota deri koltuklar, piyano siyahı detaylar ortaya çıkıyor. Bowers & Wilkins ses sistemi ile uzun yolculuklar keyifli olacak. Ayrıca otomobilde 9.2 inç büyüklüğünde bilgi-eğlence sistemi yer alıyor.

BMW 640i GT, M Sport Debut Edition’ın pakette 3.0 litre altı silindirli motor ile geliyor. 335 HP güç ve 450 Nm tork değeri sunuyor. 8 ileri otomatik şanzıman ile kombine edilen bu model, 0-100 hızlanmasını 5.3 saniyede tamamlıyor. Modelin maksimum hızı ise 250 km/s.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı