Buradasınız
Home > Güncel > BMW 3 Serisi GT Güncellendi

BMW 3 Serisi GT Güncellendi

CARMEDYA.COM – BMW modellerinin gelişimi devam ediyor. Bu sefer sırayı alan 3 Serisi GT, tasarım değişikliğindense donanıma yapılan eklemelerle güncellenmeyi tercih etmiş. Ayrıca markanın yeni motor seçenekleri de kaput altında yerlerini bulmuş.

Sport Line, Luxury Line ve M Sport paketleriyle satılacağı açıklanan otomobilin aydınlatma grubunun tamamında LED teknolojisi kullanılıyor. Araçta iki yeni gövde rengi ve üç farklı yeni jant seçeneği de sunulmaya başlanmış. İç mekanda da tasarım değişikliğine gitmeyen BMW bunun yerine farklı renklerde döşeme ve kaplama seçenekleri sunmaya başlamış.

Tahmin edileceği gibi motor seçenekleri de ailenin geri kalanına paralel şekilde yenilenen otomobilde 320i ve 330i seçeneklerinde görev yapan 2 litre hacimli benzinli motor sırasıyla 184 ve 252 beygir güç üretebilirken 340i’nin 3 litre hacimli motoru 326 beygir gücünde.

Yine 2 ve 3 litre hacimli motorlardan oluşa Diesel seçenekler 150 ile 313 beygir arasında değişen güç seçeneklerine sahip. Bu arada aileye ilk defa eklenen 325d GT, 218 beygir gücünde. Dört tekerlekten çekiş sistemi bütün benzinli motorlarla ve 320d ile 330d modelleriyle birlikte alınabilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı