Buradasınız
Home > Güncel > Bir M-Sport Paketi de Ranger’a

Bir M-Sport Paketi de Ranger’a

CARMEDYA.COM – Ford’un M-Sport olarak adlandırılan sportif görünüm paketine kavuşan araçlara bir yenisi eklendi. Bu sefer geliştirilen araç daha öncekilerden farklı olarak markanın pick up modellerinden Ranger oldu.

Gövdesi üzerinde farklı grafiklerle birlikte siyah renkli çamurluk genişletme kiti, yeni tamponlar ve kasa kapağı üzerine eklenen spoiler gibi farklılıkları olan aracın egzoz çıkışları arka tamponun iki köşesine alınmış.

Arazi kullanımına uygun 18 inç çaplı jantlar, karter koruma, kaputa eklenen rüzgarlık ve hem tavan hem de ön panjurda yer alan LED aydınlatmalar hem sportif görünüm hem de işlevselliğe katkı sağlamış. Kasa içerisinde siyah renkli barlar kullanılırken süspansiyon sistemi de 45 mm yükseltilmiş.

Kaputu altında 3.2 litre hacimli, 5 silindirli dizel motor görev yapan bu Ranger modelinin iç mekanındaysa daha kalın bir direksiyon simidiyle M-Sport logosuna sahip, farklı desenli deri döşemelerle donatılmış koltuklar dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı