Buradasınız
Home > Güncel > Bipper’dan Özel Seri

Bipper’dan Özel Seri

2007 yılının Kasım ayından itibaren Türkiye’de üretilen Peugeot Bipper ürün gamında bulunan Kombi versiyonu yeni bir özel seri ile ayrıcalık kazanıyor. Her zaman farklı versiyonlar ile zenginleşen Bipper Kombi ürün gamına Mart ayında Connect Pack Özel Seri ile eklendi. Entegre Bluetooth telefon kiti, Direksiyondan kumandalı radyo/CD çalar ve telefon, Alaşım jantlar, Tavan barları, Park sensörü ve USB prizi  ile farklılaşan model Bipper Kombi Connect Pack, 30 bin 500 TL kampanyalı fiyatı ile dikkat çekiyor.

Mart ayı ile birlikte Bipper ailesine katılan ve Kombi Comfort Plus 1.4 HDi 70 hp versiyonunu baz alarak hazırlanan Bipper Kombi Connect Pack, standart olarak sunulan zengin ekipman seviyesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Connect Pack’de, Comfort Plus versiyonuna ek olarak Entegre Bluetooth telefon kiti, Direksiyondan kumandalı radyo/CD çalar ve telefon, Alaşım jantlar, Tavan barları, Park sensörü ve USB girişi standart olarak sunuluyor.

Entegre bluetooth telefon kiti, segmentinde ilk defa standart olarak sunuluyor. Bu ekipman sayesinde, Bipper Kombi Connect Pack sahipleri cep telefonları ile bu ekipmanı eşleştirdiklerinde eller serbest olarak araç içinde telefonla konuşma rahatlığına kavuşacaklar. Ayrıca bu özel seri ile birlikte Bipper’da ilk defa direksiyondan kumandalı radyo/CD çalar kontrolleri sunuluyor. Direksiyon üzerindeki butonlar, işlevselliğin yanında aracın iç görünümüne ve değer algısına katkıda bulunuyor.

Alüminyum alaşım jantlar, standart olarak sunulan tavan barları ile birlikte aracın görselliğini bir adım öne taşırken, standart park sensörü de fonksiyonelliği ile aracın kullanım kolaylığını artırıyor.

Bipper Kombi Connect Pack ile sunulan USB girişi, USB hafızasına kaydedilen müziklerin 12V prizin yanına konumlandırılan USB bağlantı noktasına yerleştirilerek dinlenmesini sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı