Buradasınız
Home > Güncel > Beşiktaş’ın Yeni Sponsoru Toyota

Beşiktaş’ın Yeni Sponsoru Toyota

Toyota, Beşiktaş JK Futbol Takımı ile sponsorluk anlaşması imzaladı. 2011-2012 sezonundan başlamak üzere 3 yıl süreyle Beşiktaş JK Futbol Takımı tüm maçlarında göğsünde “Toyota” logosuyla mücadele edecek. Sponsorluk anlaşmasının imza töreni Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlendi. Törene, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Toyota Pazarlama ve Satış CEO’su Ali Haydar Bozkurt ve çok sayıda davetli katıldı.

Sponsorluk anlaşmasının imza töreninde konuşan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, dünyanın lider otomotiv markasının Türkiye’nin güzide kulübü Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması yapmasının önemine değinerek “Dünya Kulübü olma yolunda hızla ilerleyen Beşiktaşımız’ a önemli bir katkıda bulunan Toyota’ya teşekkür ederim. Camiamız ve taraftarlarımızı kulüplerin en büyük destekçisi olan sponsorlarımıza destek vermeye davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt da, Toyota’nın Türk sporuna katkı yapmayı sürdüreceğinin altını çizerek “Ülkemiz futbolunun Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada söz sahibi olması için bir adım attık. Türk futbolu başta olmak üzere spora verdiğimiz katkılar devam edecektir. 2004 yılında Valencia futbol takımı Toyota ile sponsorluk anlaşmasını imzaladığı ilk yılında UEFA Kupası ve hemen ardından Süper Kupayı kazanma başarısı göstermişti. Umarız biz de Beşiktaş’a uğurlu geliriz ve Beşiktaş kupaları ülkemize getirir. ” dedi. Bozkurt, sponsorluk anlaşmasının ilk etapta 3 yıl süreceğini sözlerine ekledi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı