Buradasınız
Home > Güncel > Bentley Vites Büyütüyor: Mulsanne Speed

Bentley Vites Büyütüyor: Mulsanne Speed

CARMEDYA.COM – Bentley, Paris Otomobil Fuarı’nda markanın üst düzey sürüş keyfi sunan Yeni Mulsanne Speed modelinin örtüsünü kaldırdı. Standa ayrıca markanın dört kapılı güçlü sedanı Flying Spur ve iki farklı dinamik Grand Tourer modeli Continental GT V8 S ile GT Speed sergileniyor. Bentley aynı zamanda 2015 yılında satışa sunmayı planladığı Mulsanne modelini de günışığına çıkartıyor.

Yüksek performans sun an Mulsanne Speed’in kalbinde 537 HP güç ve 1100 Nm york değeri sun an twin-turbo V8 motor yer alıyor. Aracın 0-100 km/s hızlanması 4.9 saniyede gerçekleşirken, araç 305 km/s hıza ualaşabiliyor. Mulsanne Speed, İngiliz üreticinin geleneksel kalitesinden ödün vermiyor ve el yapımı detaylarıyla prestij duygusunu vurguluyor.

Bentley Mulsanne Speed

2015 yılında satışa sunulacak Mulsanne use 505 HP güç ve 1020 Nm york değeri sun an twin-turbo V8 motor sahip. Araç geliştirilmiş şanzıman sistemiyle birlikte sarsıntısız ve konforlu sürüş sunmayı vaad ediyor.

Flying Spur’da use 616 HP güç ve 800 NM tork değerine sahip W12 motor kullanılıyor. Aracın 0-100 km/s hızlanması ise 4.3 saniyede gerçekleşiyor.

Bentley Mulsanne Speed

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı