Buradasınız
Home > Markalar > Bentley > Bentley E-Sport’a zaferle başladı

Bentley E-Sport’a zaferle başladı

CARMEDYA.COM – Bentley Continental GT3, SRO E-Sport GT Serisinin ilk yarışını kazandı.

SRO E-Sport GT Serisinin açılış yarışında zafere ulaşan Bentley Continental GT3 ile SIRIO eSports ve Bentley çalışan sürücüsü Jordan Pepper oldu.

Bentley Motorsport, iki haftadan biraz daha az bir sürede esport organizasyonuna hazırlandı. Marka çalışanlarının ve müşterilerinin de yarışma imkanı bulduğu organziasyonda ilk ayak Silverstone Pisti’nde gerçekleşti.

Tamamen profesyonellerin katıldığı ‘Pro’ sınıf yarışında, Bentley’i gerçek dünyadaki GT World Challenge ekibi tarafından kurulan SIRIO eSports temsil ediyor. Zorlu yarışta Bentley’in bir diğer pilotu İngiliz Seb Morris ilk sanal yarışında altıncı olurken, yine başka bir Bentley kullanıcısı Bullitt #racing’den Fransız Romain Monti ise aldığı ceza sonucunda dördüncülüğü kılpayı kaptırdı.

SRO E-Sport GT Serisi’nin tüm yarışları www.youtube.com/gtworld ve www.twitch.tv/sromotorsports adreslerinde yayınlanacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı