Buradasınız
Home > Güncel > Bayraktar Holding’de Şahiniz Dönemi

Bayraktar Holding’de Şahiniz Dönemi

Otomotiv, otomotiv yan sanayi ve gayrimenkul geliştirme sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Bayraktar Holding’in Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine 15 Aralık 2011 tarihi itibarıyla Selin Şahiniz atandı.

İletişim ve otomotiv sektörlerinin farklı kademelerinde uzman ve yönetici olarak görev yapan Selin Şahiniz, Bayraktar Holding Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine atandı. Şahiniz, 15 Aralık 2011 tarihi itibarıyla yeni görevine başlayacak.

Orta ve lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlayan Şahiniz, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 1993 ve 1994 yıllarında Kanal 6 Televizyonu Dış Haberler Servisi ve Show TV Halkla İlişkiler Departmanı’nda görev alan Şahiniz, 1994  – 2002 yılları arasında Renault Mais bünyesinde Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanlığı ile Reklam ve Medya Sorumluluğu’nu üstlendi. Şahiniz, 2003 yılında Mercedes Benz Has Otomotiv Pazarlama Müdürü, 2003 – 2007 yılları arasında Renault Trucks İletişim ve Satış Artırıcı Faaliyetler Yöneticisi, 2007 – 2008 yıllarında ise Tırsan Treyler Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.

2009 yılından bu yana Zarakol İletişim Hizmetleri’nde Müşteri Direktörlüğü görevini üstlenen Şahiniz çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce biliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı