Buradasınız
Home > Güncel > Back-Up’tan Navigasyon Desteği

Back-Up’tan Navigasyon Desteği

Garmin Nuvi / Navigasyon / Back-Up

İş çıkışı tıkanan yollar, şehir dışında kaybolmak, bilinmeyen bir semtte adres aramak… Araba kullanırken sürücülere zaman kaybettiren nokta gideceği adresi bulamayıp, trafikte oradan oraya gitmektir. Bu nedenle Back-Up, üyelerinin yol sorunlarına çözüm olması amacıyla  Navigasyon Desteği hizmetini başlattı.

Başta İstanbul üzere Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 üyelerine destek veren Back-Up’ın, Multiplus üyelerine üyelikleri süresince Garmin Nüvi 205 navigasyon cihazını kullanımına sunduklarını belirten Back-Up Genel Müdürü Pınar Massena “Artık Back-Up üyeleri  gitmek istedikleri yere kolayca ulaşabiliyor. Navigasyon cihazına gidilmek istenen yerin adresi girildiğinde ulaşılacak noktaya en uygun yol güzergahı çiziliyor ve sürücüye sadece bu yolu takip etmek kalıyor. Mart 2010 tarihinden bugüne kadar yüzde 53 ‘ü  İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana ve Niğde’ye kadar uzanan bir coğrafya içinde Back-Up Multiplus Hizmet paketini tercih eden üyelerimize  toplam 3 bin 500 adetin üzerinde navigasyon cihazı desteği verdik” dedi.

Back-Up yolda kalan üyelerine yol yardımı hizmeti sunarken şimdi yollarını bulmalarında da yardımcı oluyor. CNR Fuar Alanı ücretsiz otoparktan dünya genelinde 100 havalimanında ücretsiz lounge hizmetine kadar pek çok konuda üyelerine yardımcı olan Back-Up, ayrıca Alışveriş ve Stil Danışmanlığı, Servis Bedelsiz Uçak Bileti Hizmeti, İlişki Koçluğu gibi yeni hizmetleri ile de üyelerine 7/24 destek veriyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı