Buradasınız
Home > Güncel > Aytur’un Tercihi Sultan

Aytur’un Tercihi Sultan

Otokar’ın,  küçük otobüs pazarının lideri olan Sultan serisi Türkiye’nin dört bir yanından talep görmeye devam ediyor. Son olarak 7 adet Sultan 140S ve 5 adet Sultan 140S Comfort olmak üzere toplam 12 adet Sultan otobüs Aytur Turizm’e teslim edildi. Araçlar Beşiktaş Belediyesi’nin personel ve servis taşımacılığı için kullanılacak.

Düzenlenen teslimat töreninde Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Birim Yöneticisi Murat Torun, satışı gerçekleştiren Otokar Bayi Çavuşoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek, Otobüs Satış Yöneticisi Alican Özkaya ve Aytur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kavalcı hazır bulundu. Törende Aytur Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kavalcı, filolarına ilk kez Otokar marka araç aldıklarını ifade ederek, şoförlerin denemeleri ve Ar-Ge çalışmalarının ardından Otokar ile çalışmaya karar verdiklerini belirtti. Araçların 3 yıl boyunca Beşiktaş Belediyesi’nin himayesine verileceğini ifade eden Kavalcı, Sultan otobüslerin şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılıkta kullanılacağını söyledi.

Sultan 140S

27 kişilik yolcu kapasiteli Sultan 140S, 140 BG motoruyla her türlü yol koşulunda üstün çekiş performansıyla, çevreci Euro 4 motoru, ABS fren sistemi ve ön arka disk frenleriyle şehiriçi trafiğinin ani dur-kalkları sırasında güvenli yolculuk sunuyor.

Sultan 140S Comfort

Daha fazla konfor arayanlar için ideal iş ortağı olan Sultan 140S Comfort, iç ve dış görünümüyle çok şık ve modern. 140 BG motoruyla her türlü yol koşulunda üstün çekiş performansıyla gücüne güç katan Sultan 140S Comfort, çevreci yeni Euro 4 motoru, ABS fren sistemi ve ön arka disk frenleriyle şehiriçi trafiğinin ani dur-kalkları sırasında güvenli yolculuk sunuyor. Sultan 140S Comfort deri koltuk başları, buzdolabı, hostes koltuğu, kapalı devre müzik ve anons sistemi, LCD ekran, DVD oynatıcı, MP3 çalarıyla üstün konfor sunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı