Buradasınız
Home > Güncel > Aydın’da Zafer Çukurova’nın

Aydın’da Zafer Çukurova’nın

V1 Challenge’ın 2011 sezonu dördüncü ayak yarışı 18 Eylül Pazar günü Aydın’da gerçekleştirildi. Aydın Belediyesi’nin katkılarıyla şehir merkezinde trafiğe kapatılmış caddelerde gerçekleştirilen yarışta alanı dolduran seyirciler unutamayacakları bir yarış keyfi yaşadı.

VOLKICAR’ların başrolde olduğu V1 Challenge’ın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından verilen startla başlayan Aydın ayağında yarışmacılar dörderli gruplar halinde yarıştı. Her dörtlü grup yarışını kazanan iki pilot bir üst gruba çıktı. Bu yarışların sonuçlarına göre Burak Çukurova, Dağhan Ünlüdoğan, Can Tolon ve Serhat Öztemir finalde yarışmaya hak kazandı. Bu dört hızlı pilot on turluk yarışta kozlarını paylaştı ve günün en hızlı zamanına imza atan Burak Çukurova damalı bayrağın altında geçen ilk pilot oldu.

Iss Catering Services destekli aracıyla zafere ulaşan Burak Çukurova’nın ardından ikinciliği KYK pilotu Serhat Öztemir üçüncülüğü ise Ankamall aracında yarışan Dağhan Ünlüdoğan kazandı. V1 Challenge’ın ödüllendirme sistemi gereği, Burak Çukurova 3.000 TL. Serhat Öztemir 2.000 TL ve Dağhan Ünlüdoğan da 1.000 TL’lik para ödülünün sahibi oldu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı