Buradasınız
Home > Güncel > Ayda 199 TL’ye Chevrolet

Ayda 199 TL’ye Chevrolet

Chevrolet Cruze

Chevrolet son 2 yılda pazarda en fazla büyüyen otomobil markası konumuna geldi. Chevrolet otomobil satın almayı planlayan tüketicilere Eylül ayında uygulamaya başladığı avantajlı tüketici finansman program ile iyi bir olanak sağlıyor. Program kapsamında Chevrolet Türkiye ve Garanti Bankası işbirliği ile hazırlanan bu programda alınacak otomobil kredileri için dosya masrafı olmayacak, düşük sabit aylık ödemeler ve 60’a varan ödeme planı ile müşteriler Eylül ayında artık çok kolay otomobil sahibi olma fırsatını elde ediyorlar.

Program dahilinde aylık sabit taksitler 60 ay vade durumunda eğişen miktarda peşinata ek olarak Spark 199 TL, Aveo ve Lacetti  299 TL, Cruze  399 TL, Epica 599 TL, Captiva  ise 699 TL aylık en düşük taksitlerle alınabilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı