Buradasınız
Home > Güncel > Avrupa ve Orta Doğu’nun En İyisi AVIS Seçildi

Avrupa ve Orta Doğu’nun En İyisi AVIS Seçildi

Avis, dünya turizm ve seyahat endüstrisinin en prestijli organizasyonu olan Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards) “Yılın Lider Kurumsal Araç Kiralama Şirketi” ödülüne layık görüldü.

Turizm ve seyahat endüstrisindeki en iyileri belirlemek üzere düzenlenen Dünya Seyahat Ödülleri’nin bu yılki ödül töreni Antalya’da gerçekleştirilirken, Avis Europe adına ödülü Avis Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici aldı.

Avrupa genelindeki 500 şirketin 125 kategoride yarıştığı ödül töreninde Avis Europe, rakiplerini geride bırakarak Kurumsal Araç Kiralama kategorisinde üçüncü kez üst üste Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi’nin en iyisi seçildi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı