Buradasınız
Home > Güncel > AVIS’in Tercihi Yine C 180 K

AVIS’in Tercihi Yine C 180 K

Mercedes-Benz Türk ile AVIS arasında 2008 yılında başlayan işbirliği, karşılıklı yürütülen projeler ile hızla gelişmeye devam ediyor. Araç parkında lüks arazi araçlarından, konforlu sedan araçlara kadar toplam 110 adet Mercedes-Benz otomobil bulunduran ve prestijli araç sayısını daha da yukarıya taşımak isteyen AVIS, araç tercihini yine Mercedes-Benz’den yana yaptı. Sonbahar döneminde filosuna katacağı 150 adet C-Serisi ve 60 adet B-Serisi Mercedes-Benz ile anlaştı. Eylül-Aralık ayları arasında teslim edilecek bu araçlar ile AVIS, prestijli kiralık araç sınıfındaki liderliğini daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Otomobil Pazarlama ve Satış Müdürü Şükrü Bekdikhan, yapılan bu yeni işbirliği ile ilgili şunları söyledi; “Bu teslimat ile birlikte kiralama sektöründe hizmet kalitesinin daha da yukarılara taşınacağına inanıyoruz. Özellikle yerli ve yabancı iş adamlarının konforlu ve güvenli seyahat aracı tercihlerinde Mercedes-Benz ve AVIS markalarının işbirliğinin, bununla beraber Mercedes-Benz C180K ve B160 modellerinin önemli kriterler olacağına eminiz.”

Avis Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, her yıl filoyu yeni ve kaliteli araçlarla güçlendirdiklerini, bunun yanı sıra farklı tercihleri gözeterek araç çeşitliliğine gittiklerini söyledi. Yaz döneminin bitmesiyle şirketlerin filolarını yenilediğine ve iş amaçlı kiralamaların da arttığına dikkat çeken İnan Ekici, bu çerçevede filoya katılan 150 adet Mercedes C180K ve 60 adet B160 modellerinin sonbahar döneminde kiralanmaya başlanacağını sözlerine ekledi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı