Buradasınız
Home > Güncel > AVIS’den Uludağ’da 4×4 Hizmeti

AVIS’den Uludağ’da 4×4 Hizmeti

Avis, Uludağ tutkunlarına dağ yolunda  4×4 araç hizmeti sunuyor. Avis, zorlu kış koşullarında Uludağ yolunu kendi araçlarıyla çıkmak istemeyenler için 389TL’den başlayan fiyatlarla  şoförlü Jeep Grand Cherokee ve Mercedes GLK araç kiralıyor.

Avis’in Uludağ tutkunlarına yönelik kampanyasıyla, Yalova ya da Mudanya’da feribot’tan iner inmez hazır olan araçları ve deneyimli şoförleri Uludağ’a yolculuğu çok konforlu bir hale geliyor.

Dileyenlere transfer hizmeti, İstanbul’daki adreslerinden alınarak da veriliyor.  İstanbul çıkışlı Uludağ transferi ise sadece 790 TL ve fiyatlara KDV, yakıt ve şoför ücreti dahil.

AVIS Türkiye hakkında

Türkiye’de Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Avis Türkiye, 1974 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor.

Avis Türkiye, yurt genelinde 58 ofisteki yeni ve bakımlı araçları ile müşterilerine hizmet veriyor. Avis’ten araç rezervasyonlarını, 444 28 47 numaralı Avis Rezervasyon Merkezi’nden, www.avis.com.tr internet sitesinden veya cep telefonunuzdan (www.mobile.avis.com.tr) yapabilirsiniz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı