Buradasınız
Home > Güncel > AVEK’ten Geçici Araç Temini

AVEK’ten Geçici Araç Temini

AVEK Audi’nin “Geçici Araç Temini” hizmetinden yararlananlar, artık araçsız kalmıyorlar ve servisteyken Avek’in temin ettiği Audi’ler ile işlerine devam edebiliyorlar.

Bu hizmetten yararlanmak için AVEK ’ten randevu almak yeterli oluyor. AVEK ’i tercih eden AUDI sahiplerinin işlemleri serviste devam ederken özel yedek araçları onlara eşlik ediyor ve böylece araçlarının yokluğunu hissetmiyorlar. İşlemler tamamlandığında ise sadece servis bedelini ödüyorlar.

Sahip olduğu deneyim, bilgi birikimi ve yenilikçi hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini arttırmayı sürdüren AVEK, içerisinde seçkin markaların satış, servis, orijinal parça hizmetleri,anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri ile sigorta hizmetleri yanı sıra bay-bayan kuaförü, cep sineması, çocuk oyun salonu, kafeterya, bilardo, lostra ve kablosuz internet bağlantısı bulunan 30.000m2’lik bir alanda hizmet veriyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı