Buradasınız
Home > Güncel > AVEK Avrupa’da İlk 100’de

AVEK Avrupa’da İlk 100’de

VW AVEK

AVEK, Volkswagen’in Avrupa’daki binek ve ticari araç sahipleri arasında yaptığı memnuniyet araştırmasında “En İyi 100 Volkswagen Yetkili Servisi” arasına girdi. 6450 yetkili servis arasında ilk 100’e giren AVEK, başarısını bu yıl da tekrarlamış oldu.

Volkswagen AG, müşteri memnuniyeti ve sadakati üzerinde önemli etkisi olan servis kalitesine dikkat çekmek amacıyla 3 yıldır “Volkswagen Servis Kalite Ödülü” veriyor. İlki 2008 yılında düzenlenen yarışma ile servis işinde çalışan personelin teşvik edilerek iş tekrar oranının azaltılması, servis kalitesinin yükseltilmesi ve böylelikle müşteri memnuniyetinin arttırılması amaçlanıyor.

Müşteri memnuniyeti ve iş tekrar oranı kriterleri değerlendirilerek seçilen “En İyi 100 Yetkili Servis”e ödülleri Volkswagen’in Wolfsburg fabrikasında gerçekleştirilen bir törenle verildi. “Servis Kalite Ödülü” yarışması ödül töreninde Doğuş Oto ve Avek, Avrupa’nın En İyi 100 Yetkili Servisi arasında yer aldı.

Bu yıl düzenlenen organizasyona, Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanarya Adaları, Lüksemburg, Macaristan, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Türkiye ve Yunanistan’dan toplam 6450 yetkili servis katıldı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı