Buradasınız
Home > Otomobil Fuarları > Automechanika İstanbul kapılarını açtı

Automechanika İstanbul kapılarını açtı

Automechanika Istanbul

CARMEDYA.COM – Türkiye’nin ihracat şampiyonu otomotiv sektörünün en büyük buluşma platformu Automechanika Istanbul bugün kapılarını açtı.

Automechanika İstanbul kapılarını açtı

Automechanika Istanbul‘da, dört gün boyunca otomotiv üreticileri son teknoloji ürünlerini dünya genelinden önemli sektörel alıcılara tanıtma fırsatı bulacaklar.

Automechanika Istanbul’a Ekonomi Bakanlığı’ndan alım heyeti desteği

Automechanika Istanbul bu yıl Alım Heyeti Programı çerçevesinde 11 ülkeden 37 uluslararası delegasyona ev sahipliği yapıyor. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesi başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden satın almacı heyetleri fuarda ağırlanıyor. Katılımcı firmalarla pek çok uluslararası alıcıyı bir araya getiren fuar aynı zamanda çevre ülke pazarlarına yatırım yapmayı hedefleyen tüm yerli ve yabancı firmalara da yeni iş anlaşmaları sağlama fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra, Türkiye genelinden meslek ve ticaret odaları işbirliği ile 28 ilden 110 otobüs de Anadolu Heyeti çalışmaları kapsamında fuar ziyaretinde bulunacak.

Otomotiv Endüstrisinde Geleceğin Teknolojileri Automechanika Istanbul’da

Automechanika Istanbul’da bu yıl yeni ürün gruplarıyla birlikte yerli ve uluslararası firmalar; Parça & Sistemler, Bakım & Onarım, Aksesuarlar & Tuning, Madeni Yağ, Reifen Lastik ve Jant, Akü, E-mobility, Araç Yıkama & Bakım Merkezi olmak üzere özel oluşturulan bölümlerde yenilikçi ürünlerini sergileme fırsatı bulacak. Birçok etkinliğe ve özel tanıtım alanlarına da ev sahipliği yapan fuarda, sektör profesyoneli konuşmacıların sunumlarıyla; çeşitli seminer, atölye ve etkinlikler düzenlenecek.

12. kez düzenlenen Automechanika Istanbul Fuarı bünyesinde, bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan E-Mobility ve Geleceğin Teknolojileri Alanı, mobilite ve geleceğin teknolojileri konusundaki yenilikçi fikirler ve ürünler için bir buluşma noktası olacak.

Benzer yazılar

Yukarı