Buradasınız
Home > Güncel > Audi’den Özel Gece

Audi’den Özel Gece

Audi A8 Lansman

Doğuş Otomotiv – Audi, amiral gemisi A8’in Türkiye lansmanını Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen etkinlikle gerçekleştirdi. Doğuş Ototmotiv CEO’su Ali Bilaloğlu ve Doğuş Otomotiv – Audi Genel Müdürü Gino Bottaro’nun ev sahipliğinde gerçekleşen gecenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy yaptı.

İş ve sanat dünyasından isimlerin katıldığı gece, Alman sahne sanatları ikilisi Duo Viola’nın denge ve uyumun mükemmel birleşimini sergiledikleri gösteriyle başladı.

Dünyanın en önemli piyanistlerinden biri olarak kabul edilen Çinli piyanist Lang Lang, katılımcılara keyifli saatler yaşattı. Audi’nin marka elçisi olan Lang Lang’ın konseri sonrasında perdeleri açılan Audi A8 davetlilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Gece, Fransız asıllı caz sanatçısı İlhem’in etkileyici performansıyla devam etti.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı