Buradasınız
Home > Güncel > Audi MediaTV Yayında

Audi MediaTV Yayında

Audi’nin A’dan Z’ye tüm modelleri, hizmetleri, etkinlikleri ve lansmanlarıyla ilgili bilgiler içeren videolarının 7/24 yayınlanacağı Audi MediaTV start aldı… Audi MediaTV’de yayınlanacak ilk canlı etkinliklerinden biri 20 Nisan’daki Shangai Otomobil Fuarı olacak.

Gazeteciler ve digital medya kanalları ile bloggerların, kullanabileceği hatta kendi site veya programlarında yayınlayabilecekleri görüntülerin yer aldığı site sürekli güncelleniyor. AUDI AG’nin en son teknolojileri ve ürünleriyle ilgili çok sayıda video içeriğine doğrudan erişim imkanı sunan kanal, https://www.audi-mediaservices.com adresinden takip edilebiliyor.

İnternet bağlantısı mevcut herhangi bir mobil cihaz üzerinden da izlenebilen Audi MediaTV’deki tüm video içerikler, ücretsiz ve telif zorunluluğu olmayacak şekilde kullanımına sunuluyor. Özellikle dijital yayınların kendi sitelerinde de kullabildikleri Audi MediaTV, Audi’nin gerçekleştireceği etkinliklerle ilgili olarak da bir kaynak niteliği taşıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı