Buradasınız
Home > Güncel > ASUS’dan Lamborghini Dizayn

ASUS’dan Lamborghini Dizayn

ASUS ile otomobil üreticisi Lamborghini’nin güç birliği sonucunda ortaya çıkan, gelişmiş teknolojinin ödüllü tasarımla buluşması Eee PC™ VX6 Netbook modelini teknoloji dünyasına kazandırdı.

Bilgisayar teknolojisindeki son gelişmeleri, güçlü NVIDIA® ION™ grafik işlemci, çift çekirdekli Intel® Atom™ D525 işlemci, Bang & Olufsen ICEpower® ses ve USB 3.0 özelliklerinin yanısıra geleneksel Lamborghini stil ve tasarım özelliklerini de barındıran ASUS VX6 Netbook performansıyla öne çıkıyor.

ASUS ve spor araba üreticisi Automobili Lamborghini işbirliği ile tasarlanan yeni ASUS VX6 Netbook , 12” ekran ve ikinci nesil NVIDIA® ION™ grafik işlemcisi ile son derece gelişmiş multimedya özellikleri sunuyor. Bunun yanında ASUS VX6 Netbook, bütünleşik ve harici ekran kartları arasında ihtiyaca göre geçiş yaparak optimum performans ve daha fazla pil ömrü sağlayan NVIDIA® Optimus™ teknolojisini de barındırıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı