Buradasınız
Home > Güncel > Aston Martin DBS’i Yeniden Yorumladı: DBS Ultimate

Aston Martin DBS’i Yeniden Yorumladı: DBS Ultimate

Aston Martin DBS 2007 yılının Ağustos ayında Pebble Beach Concurs d’Elegance’da tanıtıldığında büyük beğeni toplamış ve 2008 yılında üretimin de başlamasıyla markanın en göz alıcı modeli olarak tahta oturmuştu.

James Bond’un da vazgeçilmezi olan Aston Martin DBS, Casino Royale ve Quantum of Solace filmlerinde nefesleri kesmiş, mükemmel bir başrol oyuncusu olduğunu kanıtlamıştı.

Aston Martin, amiral gemisi olan DBS serisinin başarısını taçlandırmak için şimdi de sınırlı sayıda üretilen DBS Ultimate ile mükemmelliğin tanımı yapıyor.

Aston Martin DBS

Sadece üç özel renkte üretilecek bu özel versiyona özel tasarlanan DBS logosu, karbon fiber dikiz aynaları, koyulaştırılmış ön ızgara, matlaştırılmış arka lambalar, özel numara plakası, baklava deseninde döşeme üzerine seçilebilecek kırmızı ve gümüş dikişler ve Alcantara tavan kaplaması eşsiz kılıyor. Direksiyonda yer alan kırmızı deri vites pedalları ise DBS Ultimate deneyimini parmak uçlarınıza kadar hissetmeniz için tasarlandı.

Sadece 100 adet üretilecek bu çok özel otomobil, Borusan Otomotiv tarafından özel sipariş ile Türkiye’ye getirtilebilecek.

Aston Martin DBS

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı