Buradasınız
Home > Güncel > Artık 5 Kişilik: VW Passat CC

Artık 5 Kişilik: VW Passat CC

Volkswagen Passat CC

CARMEDYA – Artık 5 Kişilik: VW Passat CC. Volkswagen’in üst sınıf modeli Passat CC, tasarım ve donanımında yapılan geliştirmelerle dikkat çekmeyi başarıyor.

Yapılan yeniliklerle revize edilen Passat CC’nin artan standart donanım ekipmanları arasında orta konsola. Yerleştirilen dokunmatik ekrandan takip edilebilen navigasyon sistemi ve Bluetooth öne çıkıyor.

Artık 5 Kişilik: VW Passat CC

Passat CC’nin iç mekanındaki en önemli yenilik ise arka orta bölüme bir koltuk daha eklenmesiyle oturma kapasitesininin beş kişiye çıkması diyebiliriz. Aracın standart donanımında ayrıca çift bölgeli ve iklimlendirmeli klima, deri direksiyon simidi, vites topuzu ve el freni ile alaşım jantlar da yer alıyor. Modelin GT versiyonu ise ayrıca park sensörleri, napa deri döşeme ve renkli cama sahip.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı