Buradasınız
Home > Güncel > Aracınızı Telefondan Yönetin!

Aracınızı Telefondan Yönetin!

Üst segment ve premium marka araç sahiplerine yönelik çalışmaları ile dünyada adını duyuran ve 25 ülkeye ihracat yapan Erbakan Malkoç yönetimindeki Dizayn VIP, şimdi teknoloji tutkunlarını kendine hayran bırakacak otomobiller tasarlıyor. İlgi çekici araç modifikasyonları geliştirip üretmekte olan yüzde 100 Türk firması Dizayn VIP ileri teknolojiyi araçlara taşıyarak cep telefonu ile iç donanımı kontrol etme imkanı sunuyor.

Erbakan Malkoç’un tasarımları sadece Türkiye’de değil dünyada da büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin önde gelen isimlerinin yanı sıra dünya çapında birçok üst düzey isim Erbakan Malkoç’un tasarladığı otomobillere biniyor. Erbakan Malkoç, Türk mühendislerle yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu tüm iOS, Android işletim sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile araç içerisindeki tüm hareketli ve elektronik sistemin kontrolünün sağlandığı bir teknoloji geliştirdi. Cep telefonu ya da tablet bilgisayara yüklenecek uygulama ve araca monte edilen sistem sayesinde, araç içerisinde bulunan orijinal ve ekstra yerleştirilen tüm hareketli ve elektronik aksamın kontrolü sağlanabiliyor.

Kişiselleştirme ve teknoloji öne çıkıyor
Tasarım ve üretimini Türk mühendis ve çalışanlarının yaptığı; cep telefonu ve tablet cihazlar ile araç kontrolü sistemi sayesinde, araç içerisinde bulunan tüm elektronik sistem artık tek bir tuş ile elinizin altında olacak. Klimadan LED TV’ye, kahve makinesinden koltuklardaki masaj özelliğine kadar birçok donanımda kontrol imkânı sağlayan sistem Türkiye’de Dizayn VIP tarafından teknoloji meraklılarının odak noktası olacak.

Dizayn VİP hakkında:
1992 yılında Erbakan Malkoç tarafından 20m2 bir alanda kurulan Dizayn VİP şuan 6500m2 bir alanda 100 kişilik bir ekip ile üst segment ve premium araç tasarımında bir dünya markası. Erbakan Malkoç yönetiminde ve üretiminin %95’ini ihraç eden lider marka Dizayn VİP daha önce de Suudi Arabistan Kralı Abdullah için dünyanın en lüks otobüsünü ve Rusya Devlet Başkanı Putin’in eşi için swarovski taşlı bir araç tasarlamıştı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı