Buradasınız
Home > Güncel > Aracınızı Çiziklerden Koruyun

Aracınızı Çiziklerden Koruyun

Otomotiv üreticileri tarafından onaylanan ve kolayca uygulanabilen ScotchgardTM Kaput Koruma Filmi, araç boyasının; hava koşulları, taş, mıcır, kum, kuş pisliği ve böcek çarpması gibi dış etkenlerle çizilmesini, eskimesini ve deforme olmasını engelliyor. Otomobillerin kaputuna, tamponuna, kapı kenarlarına, bagaj kapaklarına, aynalara veya boyası kolayca bozulabilecek yüzeylerine kaplanabiliyor. Aracın boyasını koruyan ScotchgardTM Kaput Koruma Filmi; şeffaf poliüretan yapısı sayesinde, uzun süre ilk günkü rengini korumasını sağlıyor, aracın estetiğini koruyor.

Aracın görüntüsünü değiştirmeyen uzun ömürlü ScotchgardTM Kaput Boya Koruma Filmi, uygulandığı yüzeyi UV ışınlarından koruyarak, aracın boyasında meydana gelebilecek solmaları, kabarmayı ve soyulmayı önlüyor.

Araç yüzeylerine 3M’in yüksek performanslı yapıştırıcılarıyla uygulanan film, yüzeyde uzun süre kalabiliyor. İstenildiği zaman, herhangi bir iz bırakmadan kolayca çıkarılabiliyor. “ScotchgardTM Kaput Koruma Filmi”nin araçlara yapıştırılması, “3M Yetkili Car Care” uygulayıcıları tarafından yapılıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    One thought on “Aracınızı Çiziklerden Koruyun

    Comments are closed.

    Yukarı