Buradasınız
Home > Güncel > Anadolu Isuzu’ya Başarı Ödülü

Anadolu Isuzu’ya Başarı Ödülü

Busworld Türkiye 2012 kapsamında, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’nun (TOFED) İstanbul WOW Otel’de bu yıl ilkini düzenlediği “Karayolu Taşımacılığı Başarı Ödülleri” sahipleriyle buluştu. Anadolu Isuzu gerçekleştirdiği başarılar nedeniyle “Yılın En İyi Küçük Otobüs Üreticisi” ödülüne layık görüldü.

Ödülü Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ertan Çakır’ın elinden alan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu ifade etti. Tamay konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“Isuzu olarak otobüs serüvenine başladığımız yıllarda ‘Yüzünü güneşe dönen gölgeleri görmez.’ demiştik.  Bunu başaracağımıza inandık. Dolayısıyla gerek Türkiye, gerek Avrupa ve gerekse dünyanın muhtelif ülkelerinde dolaşan otuz binin üzerinde Küçük Otobüsü üretmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Anadolu Isuzu’nun Türk mühendislerinin tasarımı olan Isuzu Küçük Otobüsleri ile dünyanın dört bir tarafında bayrağımız dalgalanıyor.”

Geceyi düzenleyenlere ve katılımcılara teşekkür konuşması yapan Tamay, “Bu gururu yaşamamıza vesile olan başta değerli jüri üyelerimize; tüm otobüs camiasına; tüm paydaşlarımıza; fabrikalarımızdaki, Türkiye’deki ve ihracat yaptığımız tüm ülkelerde bulunan 220 adedi aşkın bayi ve servis noktamızdaki tüm çalışanlarımıza; tüm tedarikçilerimize; Isuzu markasına güvenen herkese teşekkür ediyorum. Buna ilaveten 10 yıl boyunca bizi yalnız bırakmayan ve otobüs camiasına destek olan Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Talat Aydın’a, TOFED Yönetim Kurulu’na  teşekkür ediyorum” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı