Buradasınız
Home > Güncel > Anadolu Isuzu Yüzde 35 Büyüdü

Anadolu Isuzu Yüzde 35 Büyüdü

Anadolu Isuzu yılın ilk teslimatını Konya’da gerçekleştirdi. Anadolu Isuzu Konya Yetkili Araç Satış Bayii Çelik Otomotiv’de Çiçek Turizm’e teslim edilen 7 adet Novo için düzenlenen törende konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Tamay: 2011 yılında küçük otobüs segmentinde bin 31 adet satış ile % 35 büyüme yakaladıklarını söyledi.

Turizm taşımacılığında rakip tanımıyoruz diyen Tamay konuşmasını şu şekilde tamamladı:

“Çağdaş, kaliteli, ekonomik ve çevreci özellikleriyle Novo otobüsler rakiplerinden çok farklı. Sektörde beliren yeni ihtiyaç ve standartlar göz önüne alınarak tasarlanan Novo otobüsler boyutları, alt yapısı ve donanımı ile turizm sektörünün ihtiyaçlarına cevap veriyor. Özellikle yakıt ekonomisi ve yüksek performansı ile büyük ilgi gören Novo otobüsler turizm sektörü için biçilmiş kaftandır.”

Türkiye’nin 3. büyük turizm şirketi olarak 2001 yılından beri Isuzu araçlarını tercih ettiklerini belirten Çiçek Turizm Genel Müdürü Okay Tınkır:Tercih etmeye de devam edeceğiz. Çünkü Isuzu araçları kalite, konfor, yakıt tasarrufu özelikle de satış sonrası hizmetler konusunda rakiplerinden çok daha iyi.” dedi.

Güçlü filomuz ve müşteri memnuniyetlerinden aldığımız yüzlerce referansla turizm ve servis taşımacılığında 40 yıldır hizmet veriyoruz diyen Tınkır konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“2012’ye de Çiçek Turizm olarak yeni yatırımlarla giriyoruz. Bu yüzden yenilikçi vizyonuyla küçük otobüs segmentinde her zaman ilklere imza atmış olan Anadolu Isuzu ile anlaşarak 7 adet Isuzu Novo araçlarımızı bugün filomuza dâhil ettik. Bu araçların en büyük özelliği, Anadolu Isuzu’nun 2012 modellerinde uyguladığı, ‘Okul Taşıt Paketi’ ilk olarak firmamıza kazandırılarak pazara sunulmasıdır. Donanım ve konfor açısından gerek eski modelleri gerekse rakiplerini geride bırakan Isuzu Novo modelleri ile müşterilerimize hizmet etmek bizim için çok avantajlı.”

Satışı gerçekleştiren Anadolu Isuzu Konya Yetkili Araç Satış Bayii Çelik Otomotiv’de düzenlenen törene; Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Satış Müdürü Efe Yazıcı, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Arif Özer, Çelik Otomotiv yetkililerinden Mehmet Çelik ile Bülent Çelik’in yanı sıra Konya Çiçek Tur Genel Müdürü Okay Tınkır katıldı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı