Buradasınız
Home > Güncel > Altın Örümcek’ten Fiat Türkiye’ye Ödül

Altın Örümcek’ten Fiat Türkiye’ye Ödül

Kullanıcılarına dijital 2011 takvimi projesi ile www.fiat2011takvimi.com adresi üzerinden eğlenceli bir deneyim yaşatan Fiat Türkiye, 15 haziran 2011 gecesi düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan 9. Altın Örümcek Ödül Gecesi’nde “Video Web Siteleri” kategorisinde birinciliğe lâyık görüldü.

Fiat’ın dijital 2011 takvimi kapsamında siteyi ziyaret eden kullanıcılar, Fiat Punto Evo ve Fiat 500, 500C ve Fiat Bravo gibi farklı Fiat modellerinin yanında kendileri için poz veren mankenleri fotoğraflayarak, kişisel 2011 takvimlerini oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar, çektikleri fotoğraflar içinden en beğendikleri pozu bir takvim yaprağına yerleştirme imkanına sahip.

12 ayı tamamlayıp 2011 takvimini oluşturan yaklaşık 4 bin kullanıcıya, oluşturdukları kişisel takvimleri ücretsiz olarak gönderildi. İsteyen kullanıcılar kendilerinin oluşturduğu takvim yerine  fotoğrafları önceden seçilerek hazırlanmış dijital Fiat 2011 takvimini de seçebilme imkanına sahip oldukları gibi tercihlerini bu yönde kullanan bin Fiat severe de önceden hazırlanmış takvimler yine ücretsiz olarak armağan edildi.

Kullanıcılar, çekim sırasında istedikleri fotoğrafları bilgisayarlarına duvar kağıdı olarak indirebildikleri gibi, facebook ve twitter’dan arkadaşlarıyla paylaşıp, e-posta olarak gönderebiliyorlar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı