Buradasınız
Home > Güncel > Altın Direksiyon Cayenne’in

Altın Direksiyon Cayenne’in

Porsche Cayenne Diesel

Porsche Cayenne, Avrupa’nın 23 ülkesinde yayın yapan 26 otomobil dergisinin okuyucuları tarafından Altın Direksiyon Ödülleri’nde (Golden Steering Wheel Awards) Yılın En İyi Aracı seçildi. 40 milyon okuyucunun görüş bildirdiği ödüllerde Porsche Cayenne, çekici tasarım, kullanım kolaylığı, maksimum verim ve Porsche’nin tipik sürüş keyfi özellikleriyle bu ödüle layık görüldü.

Porsche daha önce 2000 yılında 911 Turbo, 2005 yılında Carrera GT ve 2009 yılında Panamera modelleriyle bu ödülü kazanmıştı.

Porsche’ye bir sevinçli haber de SUV’un anavatı ABD’den geldi. Ülkenin en saygın otomobil dergilerinden Motor Trend, Cayenne’e yılın en iyi SUV’u ödülünü verdi. Derginin uzmanlardan oluşan jürisi, 15 modeli tasarım, teknoloji, yakıt verimliliği, güvenlik, performans ve fiyat istikrarı kriterlerinde değerlendirdi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı