Buradasınız
Home > Güncel > Alfa Romeo’dan Servis Kampanyası

Alfa Romeo’dan Servis Kampanyası

2008 model ve daha altı model yılına ait Alfa Romeo markalı araçların genel olarak kapsamlı bakımlarını yapmak amacıyla 5 Haziran tarihine kadar sürecek olan yeni servis kampanyası, Alfa Romeo sahiplerine önemli avantajlar sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Alfa Romeo Türkiye’nin yeni servis kampanyası kapsamında model kriterine uygun araçların mekanik yedek parça ve işçilik işlemlerinde “araç model yaşının 5 katı” indirim uygulanıyor. Ayrıca kampanyadan yararlanarak işlem yaptıranlara da Alfa Romeo yağmurluk ücretsiz olarak hediye ediliyor.

Belirlenmiş 8 adet Alfa Romeo yetkili servislerinde geçerli olacak kampanya, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı