Buradasınız
Home > Güncel > Alfa Romeo’da Döviz Kuru Sabit

Alfa Romeo’da Döviz Kuru Sabit

Alfa Romeo Mito

Alfa Romeo Türkiye, 31 Aralık tarihine kadar devam eden avantajlı kampanyalarına ek olarak bu kapsam altında Euro döviz kurunu sabitleyerek müşterilerine ekstra satın alma avantajı sunmaya başladı. Alfa Romeo MiTo, Giulietta ve 159 modelleri için Euro döviz kurunu 1.98 TL olarak sabitleyen Alfa Romeo Türkiye, sabit kur avantajının yanı sıra başta Alfa Romeo MiTo modeli için 2450 Euro’ya varan özel indirimler sunuyor. Bununla birlikte Aralık ayı kampanyası kapsamında Alfa Romeo Finans tarafından sunulan ve 36 aya varan balon ödeme seçeneğiyle 770 TL’den başlayan aylık ödemelerle Alfa Romeo sahibi olmak imkanı sağlanıyor.

Yıl sonuna kadar olan süreçte Alfa Romeo MiTo modeli 22 bin 400 Euro; Alfa Romeo Giulietta 22 bin 500 Euro ve Alfa Romeo 159 modeli 39 bin 500 Euro’dan başlayan rekabetçi anahtar teslim satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı