Buradasınız
Home > Güncel > Alfa Romeo Türkiye Sanal Dünyada İlk Sırada

Alfa Romeo Türkiye Sanal Dünyada İlk Sırada

Ülkemizde Tofaş çatısı altında temsil edilen Alfa Romeo’nun, dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook’taki “Alfa Romeo Türkiye” sayfası, 100 bini aşkın otomobil tutkunu tarafından beğenildi. Büyük ilgi gören Alfa Romeo Türkiye Facebook sayfası, takipçi sayısı bakımından, dünya çapındaki Alfa Romeo sayfaları arasında ilk sıraya yükseldi.

Müşterilerin ve otomobil meraklılarının ilgisiyle, Alfa Romeo sayfaları arasında, dünya genelinde birinciliğe yükselen Alfa Romeo Türkiye Facebook sayfası üzerinden, tişört, anahtarlık, şapka gibi sürpriz hediyeler veriliyor. Sayfanın takipçileri, Alfa Romeo’nun Türkiye’deki kampanyaları, yeni ürünleri ve etkinlikleri hakkında herkesten önce bilgi sahibi olabiliyor. Her Çarşamba günü, yüzlerce fotoğraf arasından “Haftanın Romeo”sunu seçerek yayınlayan Alfa Romeo Türkiye, yarattığı etkileşimle, Facebook’taki otomotiv sayfaları arasında, ülkemizde ilk sıralarda yer almaya devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı