Buradasınız
Home > Güncel > AKUT’a BP’den Yakıt Desteği

AKUT’a BP’den Yakıt Desteği

BP, Taşıtmatik uygulaması çerçevesinde ve toplumsal sorumluluk kapsamında, AKUT – Arama Kurtarma Derneği’nin akaryakıt sponsoru oldu. AKUT araçlarının Türkiye’nin her noktasındaki yakıt ihtiyaçlarını karşılayacak olan BP, acil durumlarda AKUT’un zamanla olan yarışına da destek sağlayacak.

BP’nin araç filoları için özel geliştirdiği bir çözüm olan Taşıtmatik uygulaması çerçevesinde AKUT’a ait araçların plakası ve kullandığı akaryakıt cinsi sisteme kaydedilecek. AKUT’a ait  araçlar Türkiye’nin yaygın noktalarda bulunan BP istasyonlarından yakıt ihtiyaçlarını daha hızlı karşılayacaklar. AKUT Başkanı Nasuh Mahruki, BP ile gerçekleştirilen işbirliği konusunda “BP’nin sosyal sorumluluk yaklaşımı çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği için kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

BP Akaryakıt’ın Taşıtmatik uygulamasının şirketlere, filolarını yönetirken online olarak, güvenli bir ortam üzerinden, hesap işlemlerinin tek fatura üzerinden takip edilmesi, filo yakıt alımlarının etkin bir şekilde kontrol edilmesi gibi olanaklar sunduğunu belirten BP Filo Satışlar Müdürü Kerim Beydağı ise “AKUT dağ ve doğa koşullarında meydana gelen kaybolma ve kaza olaylarında, doğal afetlerde ve büyük kazalarda, tamamen gönüllü olarak, amatör bir çalışma ve profesyonel bir yaklaşım ile insanlarımıza yardım ederek çok önemli bir rol üstleniyor. BP Türkiye olarak biz de bu önemli görevlere katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Üstün kaliteli yakıtlarımız ile hem AKUT araçlarının performansını arttıracak hem de AKUT’a  BP Taşıtmatik avantajlarını sunma imkanına sahip olacağız” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı