Buradasınız
Home > Güncel > Ahmet Yüce’ye Üstün Hizmet Madalyası

Ahmet Yüce’ye Üstün Hizmet Madalyası

Skoda Yüce Auto A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce’ye doğduğu Gümüşhane’de ülkemiz ve Gümüşhane iline yaptığı hizmetlerden dolayı Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda ve Belediye Başkanı Mustafa Canlı tarafından “Üstün Hizmet Belgesi” verildi.

Gümüşhane Belediye Başkanı törende yaptığı konuşmada Ahmet Yüce’ye teşekkür ederek “Ülkemiz adına yapmış olduğunuz hizmetlerin yanında bir hemşehrimiz olarak Gümüşhane sevdalısı olmanız bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Ticari hayatınızda yaptığınız ve başardığınız işler bizler için gurur kaynağı olmuştur. Başarılarınız her zaman halkımız tarafından takdirle karşılanmaktadır” dedi.

Skoda Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce ise büyük bir gurur yaşadığını belirterek “Bu Üstün Hizmet Belgesi’ni bana layık görenlere bir kez daha teşekkür ederim. Gümüşhane ilimize bugüne kadar yaptığımız hizmetler, bundan sonra da sürecektir. Spor ve eğitim alanlarında yeni projelerimizi en kısa zaman da hayata geçireceğimizi de buradan müjdeliyorum” açıklamasında bulundu. 

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı