Buradasınız
Home > Markalar > Audi > ABT Audi A8’i mercek altına aldı

ABT Audi A8’i mercek altına aldı

CARMEDYA.COM – ABT, premium markalara yaptığı modifikasyonlar ile iyi bilinir. Bu markalar ABT sayesinde bambaşka otomobiller ortaya koymuştur. Bu kez mercek altında olan model ise Audi A8.

 

Tasarımda ufak değişimler var

Otomobilin tasarımında ufak değişimler yapılmış. İlk olarak 10×22 inç büyüklüğünde jantlar dikkat çekiyor. 10 kollu jant grubu otomobili daha sportif göstermiş durumda. Ayrıca siyah rengiyle de çarpıcı görünüyor. Tasarım konusunda gelişim şu an için jant ile sınırlı kalmış. İlerleyen zamanlarda otomobilin diğer aksamlarında da farklı opsiyonların sunulması muhtemel.

Güçlü dizel ünite

Audi A8’in kalbinde standart 3.0 litre dizel motor yer alıyor. Bu motor 282 HP güç ve 600 Nm tork değeri üretiyor. Bunun ile yetinmeyen araç sahiplerine ABT farklı bir opsiyon daha sunmuş. Modele eklenen yeni bir modül ile otomobil 325 HP güç ve 650 Nm tork değerine ulaşmış.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı