Buradasınız
Home > Güncel > A7’nin Lastikleri Yokohama’dan

A7’nin Lastikleri Yokohama’dan

Yokohama

Avrupa’da 2010 sonbaharında piyasaya çıkan ve küresel pazarda tüketici ile buluşmaya başlayan Audi’nin yeni A7 Sportback modelinde Yokohama lastikleri tercih ediliyor. Böylece Audi, üst düzey performans modelleri Q7 ve S8’de olduğu gibi, A7 Sportback modelinde de üstün yol performansı için Yokohama lastikleriyle işbirliği yapıyor.

A7 Sportback’de özgün ekipman olarak kullanılan Yokohama lastikleri bu model ile birlikte özel olarak geliştirildi. 265/35R20 99Y XL ölçülerindeki Advan Sport lastikleri yüksek performanslı sportif sürüş keyfini arttırıyor. Lastiğin yan yüzünde Alman otomotiv üreticisinin Yokohama’yı onayladığını gösteren “AO” (Audi Orijinal) ibaresi yer alıyor. Yokohama’nın yüksek performans lastikleri serisinin amiral gemisi olan ADVAN, spor otomobiller için geliştirilmiş, ultra yüksek hız becerisine sahip özel bir lastik. ADVAN, sportif performansı, ıslak zemindeki dengesi ve sessiz sürüş keyfi nedeniyle spor otomobil üreticilerinin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı