Buradasınız
Home > Güncel > A-Style Kask Türkiye’de

A-Style Kask Türkiye’de

Ferco Motor tarafından Türk motor severlerin beğenisine sunulan A-Style kasklar, iddialı logosu, kendine özgü tasarımları ve rengârenk tasarımlarıyla ile tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Marco Bruns tarafından 90’lı yıllarda yaratılan A-STYLE markası, zekice tasarlanan iddialı logosu ile birlikte bir sticker olarak hızla tüm dünyaya yayıldı. Bugüne kadar başta kask olmak üzere giyim, çanta ve ayakkabı gibi birçok ürünü motor tutkunları ile buluşturan A-STYLE, orijinal tasarıma sahip ürünleri sayesinde moda dünyasında da ayrı bir ikon haline geldi.

Bir dönem Barcelona’nın yıldız futbolcusu Lionel Messi’yi marka yüzü olarak seçen A-STYLE’ın rengarenk ve özel tasarımlı kaskları sadece güvenliği değil imajı da artırıyor. Kısa zamanda motor tutkunlarının vazgeçilmez markası haline gelen A-STYLE’ı www.facebook.com/astyleturkeyofficial adresinden takip edebilir ya da www.fercomotor.com.tr/shop sayfasından dilediğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı