Buradasınız
Home > Güncel > 426 Totem Yarışıyor

426 Totem Yarışıyor

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri kapsamında Türkiye’nin ve Avrupa’nın 2010 yılındaki En İyi Mimari Projesi seçilen Autopia’nın düzenlediği ödüllü Totem Yarışması’nda geri sayım başladı.

Türkiye’nin ilk Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan Autopia’yı en iyi şekilde yansıtacak ve en iyi şekilde temsil edecek projeyi seçmek için üniversite öğrencileri ve tasarım konusunda yeteneğine güvenen herkesin katılabileceği  Totem Yarışması’nda birincilik ödülü kısa bir süre içinde sahibini bulacak.

06 Şubat – 06 Mayıs 2011 tarihleri arasında tasarladıkları totem projelerini www.dikkattotemyarismasivar.com adresine göndererek yarışmaya bugüne kadar katılan 426 eserin ön değerlendirmesi uzman seçici kurul tarafından başlatıldı.

Düzenlenen Totem Yarışması kapsamında, yarışma jürisi tarafından birinci olarak değerlendirilecek projenin sahibi 5 bin ABD doları tutarındaki ödülü kazanmaya hak kazanırken, Autopia tarafından hayata geçirilecek olan proje de 2011 yılı sonunda kapılarını açacak olan Autopia’da yerini alacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı