Buradasınız
Home > Güncel > 3M’den Daha Çevreci Baskı Folyosu: Envision

3M’den Daha Çevreci Baskı Folyosu: Envision

3M, reklam ürünleri çözümlerine yeni bir seriyi ekledi. Çevreye ve insan sağlığına zararı bulunan PVC, ftalat içermeyen, klor ve diğer halojenler eklenmeden üretilen ve kısmen biyo-bazlı maddelerden oluşan Envision™ 480Cv3 Dijital Baskı Folyoları ve 8548G Parlak Laminasyon; benzerlerine göre yüzde 60 daha az solvent içeriyor. Envision™ Dijital Baskı Folyoları; ticari ve raylı ulaşım araçlarına, sponsorluk, etkinlik veya kişiselleştirme amaçlı olarak otomobillere ve binaların iç ve dış alanları gibi her türlü yüzeye kolayca uygulanabiliyor.

UV ışını, asit damlaları, nem ve ısı gibi tüm dış hava koşullarına karşı dayanıklı olan ve PVC içermeyen Envision™ Dijital Baskı Folyoları, marka görselleri veya grafiklerin yüksek kalitede parlaklık ve netlikte görünmesini sağlıyor. Uygulama esnasında grafiğin tekrar pozisyonlandırılmasına olanak sağlayan ürün, pürüzlü yüzeylere bile kolayca uygulanabiliyor ve istenildiği zaman yine yüzeye zarar vermeden çıkartılabiliyor. Ürün, ayrıca Comply yapışkan teknolojisi sayesinde hızlı ve kolay uygulama imkânı sağlayarak baloncuk oluşumu engelleyen hava kanallarına sahip.

Ürün sayesinde, transit yolcu taşıma araçları ve terminallerden perakende satış mağazalarına, yiyecek ve içecek üreticilerinden otomotiv üreticilerine, petrol istasyonlarından telekomünikasyon ve enerji kurumlarının filolarına kadar pek çok alanda markalar, iletişim mesajlarını çevreye zarar vermeden tüketicilerine iletebilecek. Çevre dostu 3M™ Envision™, ayrıca müşterilerinin LEED® sertifikasyon sistemi tarafından hazırlanan puanlama sistemine göre kredi kazanmasına da olanak sağlayacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı