Buradasınız
Home > Güncel > 2019 Renault Megane RS Trophy ortaya çıktı

2019 Renault Megane RS Trophy ortaya çıktı

CARMEDYA.COM – Renault kısa süre önce Portekiz’de 2019 Megane RS Trophy için uluslararası bir sürücü etkinliği düzenledi.

Daha farklı

Trophy-rozetli model Mevcut Megane RS’e göre daha farklı. 2019 Megane RS Trophy, CUP şasi üzerinde yükseliyor. Torsen mekanik sınırlı kaymalı diferansiyel ve daha sert süspansiyonlar ile destekleniyor. Otomobilde 19 inç jantlar kullanılıyor.

Performans konusunda iddialı

Otomobilde 1.8 litrelik turbo destekli bir motor kullanılıyor. Bu motor 300 Hp güç ve 400 Nm tork değeri sunuyor. Bu seçenek isteğe bağlı olarak EDC şanzıman ile kombine edilmiş. Otomatik şanzıman ile kombine edilen motor 420 Nm tork değerine sahip. Model 0-100 hızlanmasını 5.7 saniyede tamamlıyor ve maksimum 260 km/s hız değerine sahip.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı