Buradasınız
Home > Güncel > 2019 Kia Soul kamuflajlı yakalandı

2019 Kia Soul kamuflajlı yakalandı

CARMEDYA.COM – 2019 Kia Soul kameralara yakalanmaktan kaçamadı. Model tasarımda önemli değişim sinyalleri veriyor. Bu sayede otomobil hem tasarım hem de performans anlamında daha iddialı hale gelecek.

 

Neler değişebilir?

Otomobilin tasarımına baktığımızda ön bölümde köklü bir değişim bekleniyor. Motor kaputu, tamponlar ve aydınlatma grubunda da önemli değişimler bekleniyor. LED gündüz aydınlatmaları da ön bölümde kullanılacak olan değişimlerden. Arka bölüme baktığımızda eski versiyona benzer bir stop grubu modelde yer alacak. Ancak teknoloji anlamında değişimlere uğraması şart. Bagaj kapağı tasarımı da elden geçirilecek detaylardan.

Motor seçenekleri olarak neler sunulacak?

Kia ABD pazarı için 2.0 litrelik 147 HP güç ve 178 Nm tork üreten motoru sunacak. Ayrıca 1.6 litrelik turboşarjlı bir motorunda müşterilere sunulması gündemde. Bu ünite 175 HP güç ve 264 Nm tork değeri sunabilecek. Modelde dört tekerlekten çekiş sistemi de sunulabilir.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı