Buradasınız
Home > Markalar > Audi > 2019 Audi S8’e yeni versiyon

2019 Audi S8’e yeni versiyon

CARMEDYA.COM – 2019 Audi S8, Nürburgring pistinde testlerine devam ediyor. Testler sırasında da model kameralara yakalandı. Model tasarım konusunda fazla iddialı değil.

Ancak çıkardığı sesler otomobilin fazlasıyla performanslı olacağı tahmin ediliyor.

Tasarımda neler değişti?

Otomobilin tasarımında değişimler göze çarpıyor. Otomobili daha sportif kılacak jantlar ve etekler kullanılmış. Arka bölümde de bu sportif tasarımı destekleyen difizör kullanılmış. Tabi ki bu difizöre özel dört çıkışlı egzoz sistemi de modelde yer alacak. İçeride ise sportif bir direksiyon simidinin olması bekleniyor. Koltuklarında direksiyon ile  aynı mantıkta tasarlanacak. Otomobilin kalbinde çift turbolu 4.0 litrelik V8 motorun yer alması bekleniyor. Bu motorun teknik tablosu henüz belli değil. Ancak gücünün 530 HP’nin üzerinde olacağı biliniyor.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı