Buradasınız
Home > Güncel > 2018 Range Rover SV Autobiography gün sayıyor

2018 Range Rover SV Autobiography gün sayıyor

Range Rover SV Autobiography 2018

CARMEDYA.COM – 2018 Range Rover SV Autobiography gün sayıyor. Land Rover, 1 Aralık’ta başlayacak olan 2017 Los Angeles Otomobil Fuarı için gün sayıyor.

2018 Range Rover SV Autobiography gün sayıyor

Sergilenecek modellerden biri de 2018 Range Rover SVAutobiography. Model  küresel prömiyerini Kuzey Amerika sahilinde kutlayacak. Model yeni bir ön tasarıma, motor bölümünde yapılan revizyonlara ve daha bir çok görsel güncellemeye kavuşacak. Otomobil şirketi, 2018 Range Rover SVAutobiography hakkında daha detaylı bilgilerin fuarda duyurulacağını söyledi. Ayrıca fuarda SVAutobiography Dynamic sürümü de açıklanacak.

2018 Range Rover Sport SVR’da 575 hp’lik süperşarjlı bir V8 motor sunulacak. Model 0-100 hızlanmasını 4.3 saniyede tamamlıyor. Modelin maksimum hızı 283 km/s.  Sport’ın PHEV sürümleri de, fuarda sahne alacak. Model saf elektrik gücüyle 50 km menzile kavuşacak. Otomobilin gelecek yıl satışa çıkacak olan tamamen elektrikli üretim modeli, şirketin bu teknoloji üzerinde ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha vurgulayacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı