Buradasınız
Home > Güncel > Harley Davidson Yeni Modellerini Tanıttı

Harley Davidson Yeni Modellerini Tanıttı

CARMEDYA.COM – Harley-Davidson, sürüş deneyimini her yönüyle geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği ve müşterilerinin yorumları dikkate alarak Project RUSHMORE kapsamında geliştirdiği 2015 modelleri Road Glide Special, Street Glide Special, The Street 750, Ultra Limited Low ve CVO Range’i motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu.

harley davidson road glide special static

Road Glide Special

Tüm dünyadaki Harley-Davidson hayranlarının heyecanla dönüşünü beklediği 2015 model yeni motosikletlerinden biri olan Road Glide Special, sokakların tozunu attıran custom tarzını, sürücülerin ihtiyaç duyduğu tüm işlevlerle bir araya getiriyor. Meşhur Road GlideSpecial’ın kaportasına yeni asi dokunuşların eklendiği fark ediliyor. Dual Daymaker Reflector LED farların parlak beyaz ışınları en karanlık geceleri dahi aydınlatıyor. İç kaportada yer alan premium Boom! Box 6.5GT bilgi ve eğlence sisteminde dokunmatik ekran, GPS navigasyon bulunuyor.

harley davidson street 750 static

The Street 750

Harley-Davidson’ın 14 yılın ardından piyasaya sunduğu ilk yeni model olan Harley-Davidson Street 750 motosiklet genç şehirliler düşünülerek tasarlandı. Yeni Dark Custom motosikleti şehrin labirentlerinden anında kaçmak için gereken hızlı kalkışları sağlayan yeni Revolution X motora sahip. Harley-Davidson Street 750, bu özelliği sayesinde sürekli durup kalkmayı gerektiren şehir trafiğine ayak uydurmakta zorlanmıyor.

Street Glide Special

Popüler performans Touring modelinin tam donanımlı bir versiyonu olan yeni Harley-Davidson Street Glide Special’da yüksek çıkışlı Twin Cam 103 motor, Batwing aerodinamik paneller, Dual Halojen far, Enforcer dökme alüminyum tekerlek, fabrika çıkışlı ince çizgiler, boyalı iç kaporta, GPS ve dokunmatik ekran kullanılarak geliştirilmiş bilgi-eğlence sistemi Boom! Box 6.5GT ses sistemi bulunuyor.

harley davidson CVO ultra limited

Ultra Limited Low

Yepyeni tasarımıyla Project RUSHMORE serisinin bir parçası olarak tasarlanan Ultra Limited Low ergonomik gelişmeleri ile sürücülere alçak sele alternatifi sunarken en Premium touring motosikletler arasında en yüksek güveni sağlıyor. Ultra Limited Low’da süspansiyon kaldırıldı, gidonlar geriye çekildi, sele yüksekliği azaltıldı, genişletilmiş ayaklık eklendi, yolcu ayaklıkları yeniden konumlandırıldı. Böylece motosikleti kullanmak tüm sürücüler için artık çok daha kolay hale geldi.

harley davidson CVO Road Glide Ultra

Yeni CVO Street Glide ve CVO Road Glide Ultra

Harley-Davidson, Custom Vehicles Operations serisi motosikletlerde en iyi bileşenleri kullanıyor. Özel teknolojilere, özel yapım detaylarını ekliyor ve en ince detayına kadar sürücünün tarzına uyan gövde ve kaplamaya sahip, sınırlı sayıda motosikletler yaratıyor. Yeni CVO Street Glide, dört adet çift amplifikatörlü ön ve arka hoparlörden yayın yapan 600 wattlık Boom! bilgi-eğlence sistemi ve yüksek ses seviyesi ile üstün ses kalitesi sunan bir konser salonunu andırıyor.

Krom ve custom cilayı birleştiren yeni CVO Road Glide Ultra da birinci sınıf aerodinamik, lüks touring donanımı ve Screamin Eagle Twin-Cooled Twin Cam 110 motor performansını bünyesinde taşıyor.

harley davidson giyim

FXRG Performans Sürüş Pantolonu

Harley-Davidson’ın 2014 Moto Giyim Kış Koleksiyonu Harley-Davidson tarzını yansıtan ve değişken hava koşullarına uyum sağlayan tasarımlar sunuyor. Dünyada teknik olarak en gelişmiş motosiklet pantolonu olan Harley-DavidsonPerformans Sürüş Pantolonu, en yüksek kaliteli denim kumaştan üretiliyor ve diğer performans pantolonlarının yarı ağırlığında olmasına rağmen aşınmaya karşı iki kat daha dayanıklılık sunuyor.

Kadın koleksiyonunda ise yüzde yüz pamuktan yapılan ürünlerde baskılar dikkat çekiyor. Brookhollow Soft Shell ceket ve Authentic Space Dye Scoop Neck Shirt adlı modellerde spandex polar malzeme ve vintage baskılı grafikler yer alıyor. Harley-Davidson Moto Giyim Koleksiyonu’nun tüm parçaları Harley-Davidson bayilerinde satışa sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı