Buradasınız
Home > Güncel > “Sürüş Güvenliğiniz Sorumluluğunuzdur”

“Sürüş Güvenliğiniz Sorumluluğunuzdur”

Otomobil sahiplerinin trafikte güvenli sürüş bilincini arttırmak amacıyla Monroe, Speedy ve Carrefour İçerenköy AVM işbirliği ile hazırlanan “Sürüş Güvenliğiniz Sorumluluğunuzdur” projesi başlıyor.

11-12-13 Ekim tarihlerinde Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde başlayacak olan etkinlikte, otomobil sahipleri araçlarını Speedy güvenlik testi çadırında ücretsiz olarak testten geçirebiliyor. Güvenlik testinde aracın; amortisör testi, lastik diş derinliği ve lastik hava basıncı ölçümü, yağ seviyesi, antifriz, fren hidroliği, akü ile araçta olması gereken zorunlu ekipman kontrolleri gerçekleştirilerek araç sahibine aracın güvenlik seviyesi ile ilgili sonuçları içeren bir form veriliyor.

Monroe Amortisörleri ise ‘‘Tenneco on Tour’’ projesiyle “Sürüş Güvenliğiniz Sorumluluğunuzdur” projesine destek oluyor. Cezayir Equip Auto Show’da başlayan ve  Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da toplam 24 noktayı ziyaret edecek olan turda, yenilikçi teknolojileriyle donatılan Monroe® mobil showroomda, nihai tüketici ve profesyonellere Monroe® ürün gamı ve sürüş kontrol sistemleri ile ilgili teknik bilgiler sunuluyor. Ayrıca Walker® emisyon sistemleri ile ilgili verilecek teknik bilgiler yanında öncelikle doğru teşhis üzerine odaklanarak teori ve pratik bir arada sunuluyor.

Projede ayrıca Tenneco’nun yenileme piyasasında daha önce tanıttığı OE teknolojileri ile donatılmış bir araç da görüleceklerin arasında bulunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı