Buradasınız
Home > Güncel > SsangYong’dan Geleceğe Bakış: XAVL

SsangYong’dan Geleceğe Bakış: XAVL

Ssangyong XAVL konsepti

CARMEDYA.COMSsangYong‘un gelecekteki tasarım ve ürün geliştirmeyle ilgili vizyonunu gösteren yeni XAVL konsepti, İstanbul Auto Show 2017’de otomobilseverlerin beğenisine sunuldu.

Türkiye’de 2007 yılında Şahsuvaroğlu güvencesiyle satışa sunulmaya başlayan SsangYong, XAVL konseptini Cenevre Otomobil Fuarı’ndan sonra Dünya’da ilk kez İstanbul Autoshow 2017’de otomobil severlerin beğenisine sunuyor. SsangYong XAVL, yolcuları ile duygusal bağ kuran, kullanıcı dostu bir temele dayanıyor. Markanın gelecekteki büyümesine katkıda bulunacak bu stratejik model; sert, maskülen görünümlü ve orijinal bir SUV konsepti ile sunuluyor.

SsangYong, Seul Motor Show’da dünya prömiyerini yaptığı G4 Rexton modeli ile ise, simgesel otantik Rexton’ın marka değerini mirası alıyor. G4 Rexton, Mercedes-Benz’in 7 vitesli otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekiş sistemi ile XDi220 motorunun kombinasyonunu kullanıyor.

Önder Canözer
26 yıl dergi sektöründe değişik görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar yaklaşık 2 bin kadar aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

Benzer yazılar

Yukarı