Buradasınız
Home > Güncel > Otoredi’den Sosyal Medya Yarışması: Fotoredi

Otoredi’den Sosyal Medya Yarışması: Fotoredi

Otoredi’nin başlattığı ve “Yarışmak Güzeldir” sloganıyla duyurduğu Fotoredi sosyal medya fotoğraf yarışması bugünlerde gündemde. Bu yarışmada katılımcılar, özellikle facebook ve twitter hesaplarından yapacakları paylaşımlarla sosyal medyada fenomen olma şansını yakalamak için yarışıyorlar.

Tatil’in en güzel karesini arayan Otoredi, “benim tatil fotoğrafım çok güzel veya çok çılgın” diyenlere www.otoredi.com/f adresine girerek tatil fotoğraflarını paylaştıkları takdirde, Ekim ayı sonuna kadar alacakları toplam beğeni adetleri sonucunda Yeni Audi A3 Sedan ile 3 gün boyunca ücretsiz olarak gezme imkanı sunuyor.

Yarışmaya katılan tatilciler, en güzel tatil karesini www.otoredi.com/f adresine yüklüyor, paylaşıyor ve 3 gün 3 gece Yeni Audi A3 Sedan ile tatile devam edebilmek için beğeni adetlerini yükseltmek için çalışıyorlar.

Önder Canözer
26 yıl dergi sektöründe değişik görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar yaklaşık 2 bin kadar aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

Benzer yazılar

Yukarı