Buradasınız
Home > Güncel > Citroen’in Web Sitesi Yenilendi

Citroen’in Web Sitesi Yenilendi

Citroën’in web sitesi yenilenerek, daha fonksiyonel yapıya sahip oldu. Citroën’in imzası olan “Créative Technologie” yaklaşımı ile tasarlanan uluslararası siteye, Avrupa ülkelerinden sonra, dünya üzerinde ilk geçiş yapan distribütör Türkiye oldu.

Markanın web’deki yansıması olmayı amaçlayan sitede, Citroën araç gamında yer alan otomobillerin teknik özellikleri, fiyat ve finansman bilgileri de yer alıyor. Ayrıca, Citroën’in konsept araçları, tarihçesi gibi bölümlere ve test sürüşü taleplerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Citroën modellerinin broşürleri, pdf olarak görüntülenebiliyor, indirilebiliyor hatta site üzerinden direkt ilgili kişilere iletilebiliyor.

Sitedeki bir diğer yenilik ise, My Citroën isimli bu modül sayesinde, kullanıcılar kendi sayfalarını oluşturarak bu sayfayı kişiselleştirebiliyor.

Önder Canözer
26 yıl dergi sektöründe değişik görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar yaklaşık 2 bin kadar aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

Benzer yazılar

Yukarı